BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Tłumacz języka migowego z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Miejsce pracy: Praca Zdalna/ Cała Polska

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Bardzo dobra znajomość PJM,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość MS Office,
  • Obsługa wideo komunikatorów ( np. skype),
  • Kamera w laptopie lub komputerze stacjonarnym w celu wideo konwersacji
  • Komunikatywność, dobra dykcja,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tłumaczenie osób nie słyszących z języka migowego zdalnie w domu dla klientów oraz tłumaczenie na język migowy od klientów do osób nie słyszących za pomocą konwersacji wideo,
  • Godziny pracy w trybie zmiennym (zawsze między 8-20).

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych,
  • Stała pomoc techniczną oraz kadrową.

BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.