BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Telemarketer z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Samodzielność, wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Podstawowa znajomość Excel,
  • Chęć do pracy,
  • Własny komputer oraz stałe łącze internetowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami – umawianie spotkań biznesowych,
  • Raportowanie swoich działań,
  • Kontakt z obecnymi klientami,
  • Działania marketingowe na rzecz pracodawcy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę w zaciszu domowym,
  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
  • Miłą atmosferę.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.