BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Starszy księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • bardzo dobra znajomość́ programów użytkowych: MS Office (Excel, Word, etc.),
  • doświadczenie pracy w systemach ERP i CRM,
  • znajomość przepisów ustaw podatkowych (PIT, CIT), VAT oraz ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie 5 lat przy księgowaniu spółki kapitałowej,
  • znajomość branży wynajmu aut mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • terminowość,
  • skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zakładanie odbiorców w systemie księgowym,
  • księgowanie faktur przychodowych w tym rozpoznanie właściwego momentu podatkowego,
  • księgowanie faktur kosztowych w tym wyłączenia z kosztów podatkowych oraz rozliczania kosztów wg zasady współmierności,
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz kart i uzgadnianie kont,
  • rozliczanie amortyzacji,
  • uzgodnienia sald, nadzór nad uzgodnieniami kont, analiza rozrachunków,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • ewidencja księgowa czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • ewidencja dokumentacji do wybranych umów,
  • wsparcie przy przygotowywaniu rejestrów VAT,
  • udział w pracach zamknięcia miesiąca,
  • tworzenie raportów, zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne firmy.

OFERUJEMY:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • premie uznaniowe.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.