BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Specjalista ds. wyszukiwania danych z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Miejsce pracy: Cała Polska/ Praca zdalna

Nr referencyjny: SPDAN/2017/09/18

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (minimum rok),
  • Znajomość baz danych,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania danych,
  • Osoba logicznie myśląca, elokwentna, samodzielna,
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie, rozwój i optymalizacja systemów raportowo–analitycznych,
  • Wyszukiwanie danych w bazach,
  • Weryfikacja danych,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Sporządzanie raportów pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę zdalną.

 BPONetwork Sp.zoo

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.