BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Specjalista ds. ochrony danych osobowych  z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa/ Wola

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych, orzecznictwa i praktyki w zakresie ochrony danych osobowych,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Dokładność, wysokie zdolności organizacyjne.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe (prawnicze lub inne pozwalające na właściwą realizację obowiązków),
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość obcego języka.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi prawno-organizacyjnej w zakresie ochrony danych osobowych dla klientów pracodawcy,
  • Pełnienie roli doradczej w zakresie ochrony informacji przy projektach realizowanych dla klientów pracodawcy,
  • Prowadzenie audytów z zakresu ochrony danych osobowych u klientów pracodawcy,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych,
  • Przygotowywanie, opiniowanie regulaminów i umów dotyczących ochrony danych osobowych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego,
  • Możliwość samodzielnego zarządzania zadaniami.

 BPONetwork Sp.zoo

BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NALEŻY KLIKNĄĆ APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami