BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Sekretarka z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Znajomość języka angielskiego- poziom minimum B2,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Podstawowa znajomość MS OFFICE.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Gromadzenie i przechowywanie informacji,
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych,
  • Przyjmowanie interesantów i załatwianie ich niektórych spraw,
  • Samodzielne prowadzenie korespondencji,
  • Przyjmowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji,
  • Przyjmowanie i łączenie telefonów.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
  • Miłą atmosferę w pracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

☎️ +48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.