BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Przedstawiciel handlowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa/ Śródmieście

Nr referencyjny: HAN /2017/09/23

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra obsługa komputera,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),
  • Samodzielność w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rozumienie przedsiębiorców, działów HR i ich problemów w prowadzeniu firmy i zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • .Osoba bardzo ambitna,
  • Prawo jazdy- mile widziane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż innowacyjnych szkoleń internetowych oraz animacji graficznych. Głównie w sektorze B2B,
  • Nawiązywanie kontaktu z działami HR dużych firm i właścicielami małych przedsiębiorstw,
  • Prowadzenie działań Social Sellingowych na platformie LinkedIn.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Prowizje od sprzedaży,
  • Telefon komórkowy oraz komputer,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
  • Miłą atmosferę w pracy.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.