Firma BPO NETWORK Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Call Center  z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: praca ZDALNA, cała Polska

WYMAGANIA:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności również osoby niewidzące i niedowidzące
  • bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu
  • znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym
  • stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu
  • wysoka kultura osobista i kreatywność
  • wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności
  • dyspozycyjność (7h dziennie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami – umawianie spotkań biznesowych,
  • raportowanie swoich działań
  • kontakt z obecnymi klientami,
  • działania marketingowe na rzecz pracodawcy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę zdalną
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NALEŻY KLIKNĄĆ APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami