BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Pracownik Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności (Warszawa)

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (nie wysyłamy orzeczenia),
  • Dobra dykcja i miły tembr głosu,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie w telemarketingu,
  • Wysoka kultura osobista i kreatywność,
  • Wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami,
  • Umawianie spotkań biznesowych,
  • Raportowanie swoich działań,
  • Tworzenie bazy kontaktów,
  • Kontakt z obecnymi klientami,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Działania marketingowe na rzecz pracodawcy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Stałą pomoc techniczną.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.