BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności (Warszawa)

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Obsługa komputera,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Chęć rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obowiązki typowo biurowe,
  • Porządkowanie danych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
  • Miłą atmosferę w pracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.