praca w domu dla niepelnosprawnych
02
Lut

Team Leader Call Center

Team Leader Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: cała Polska / praca zdalna

WYMAGANIA:

• Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
• Wykształcenie minimum średnie,
• Biegła obsługa komputera,
• Znajomość pakietu Ms Office,
• Znajomość procesów zarządzania ludźmi,
• Znajomość charakteru pracy działu Call Center,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Skrupulatność, szybkość w działaniu, zdecydowanie, analityczne myślenie, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Odsłuch rozmów zakończonych sukcesem
• Odsłuch rozmów klientów niezainteresowanych
• Opis przesłuchanych rozmów w przekazanej formatce zawierającej pełne dane
• Po odsłuchu informowanie agentów o nieprawidłowościach oraz sprawdzanie poprawy w tym kierunku
• Kontrola i monitorowanie pracy agentów online
• Wylogowywanie pracowników w razie potrzeb i zgłaszanych awarii
• Sprawdzanie wykonywanych połączeń w określonym czasie i w efekcie finalnym ich ilość
• Kontrola przerw oraz ich odznaczanie w systemie

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
• Możliwość rozwoju,
• Wstępne szkolenie dla pracowników,
• Stała pomoc techniczną oraz kadrową.
• Sympatycznych przełożonych, sporą dawkę nowej wiedzy i ciekawe narzędzia,
• Dużą samodzielność w działaniu.

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.