04
Mar

Specjalista ds. rozwoju biznesu/ konsultant telefoniczny

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Zleceniodawca: Firma zajmująca się doradztwem w sprawie optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Specjalista ds. rozwoju biznesu

Miejsce pracy: Warszawa/ Śródmieście

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej komunikatywna),
  • Umiejętność wyszukiwania i zdobywania informacji, formułowania wniosków i proponowania rozwiązań,
  • Samodzielność i inicjatywa w kontakcie z klientami oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji celu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz dostosowania planów i organizacji pracy do zmieniających się okoliczności,
  • Dobra dykcja,
  • Swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Umiejętność słuchania i analizowania potrzeb Klienta,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji,
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczne umawianie spotkań w obszarze średnich i dużych przedsiębiorstw (praca z kampaniami w Salesforce),
  • Umawianie spotkań dla Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży z osobami decyzyjnymi po stronie potencjalnego klienta (Prezes / Dyrektor Finansowy / inne decyzyjne w przedsiębiorstwie),
  • Identyfikacja potencjału Klienta,
  • Kwalifikacja klientów podczas rozmów,
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami firmy,
  • Raportowanie w systemie SalesForce.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • Okres próbny, 3 miesiące,
  • Po okresie próbnym:
    – bony żywieniowe
  • – opieka medyczna
  • – ubezpieczenie na życie
  • – karta sportowa
  • – nauka angielskiego
  • Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 4200 zł brutto.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.