29
Lip

Rekruter

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Rekruter

Miejsce pracy: Warszawa/ praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętność prowadzenia całego procesu rekrutacyjnego,
  • Umiejętność pisania ogłoszeń,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Chęć rozwoju.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie procesu rekrutacji,
  • Pisanie ogłoszeń,
  • Publikacja ogłoszeń,
  • Rozmowy rekrutacyjne,
  • Raporty,
  • Head Hunting.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Prace w biurze (dostępny telefon, komputer, stałe łącze),
  • Prace również w domu,
  • Pracę w biurze 9-16 lub w domu wedle potrzeb,
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 2500zł plus premie (okres próbny do 3miesięcy),
  • Miła atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK