02
Paź

Poszukujemy osoby do pracy w projekcie dotyczącym sztucznej inteligencji ( z orzeczeniem o niepełnosprawności)

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna/ cała Polska

Wymagania:
• Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta min. 1 rok
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej C1
• Stałe łącze w miejscu zamieszkania
• Własny komputer
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• Zainteresowanie nowymi technologiami – mile widziane
Zakres obowiązków:
• Kontakt z potencjalnymi klientami
• Analiza potrzeb klienta oraz dopasowanie odpowiedniej usługi
• Praca w systemie CRM
Tłumaczenie tekstów
Oferujemy:
• Pracę zdalną w formie umowy o pracy dla osoby niepełnosprawnej
Pracę 7h dziennie
• Premie od sprzedaży
• Szkolenie wdrażające
• Możliwość rozwoju osobistego

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.