17
Kwi

Konsultant – Wdrożeniowiec ds. systemu ERP enova365

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca uzyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: 90% zdalna, 10% w biurze klienta (cała Polska)

OFERUJEMY:

  • ciekawą, urozmaiconą i pełną wyzwań pracę
  • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • dowolna forma umowy (B2B, zlecenie, o pracę)
  • 3 miesięczny okres próbny
  • wynagrodzenie ok. 3000 brutto, zależy od doświadczenia i umiejętności
  • praca w 90% zdalna, 10% w biurze klienta (cała Polska)
  • pracy 9-17

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrożenia systemu enova365 w zakresie: księga handlowa, KPiR, środki trwałe
  • wsparcie techniczne istniejących wdrożeń enova365
  • konsultacje telefoniczne i e-mailowe

WYMAGANIA:

  • znajomość zasad księgowości
  • znajomość Excel w stopniu dobrym
  • mile widziana znajomość programu enova365
  • umiejętność identyfikacji potrzeb użytkowników systemu ERP
  • komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z klientami
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • mobilność
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (nie jest to warunek konieczny)

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.