03
Gru

Pomoc kadrowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Pomoc kadrowa

Miejsce pracy: Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość programu HRS,
  • Znajomość Excel w stopniu dobrym,
  • Znajomość zasad księgowości,
  • Chęć do nauki,
  • Zdolność łatwego rozwiązywania problemów,
  • Otwartość na ludzi,
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ewidencja czasu pracy,
  • Zajmowanie się urlopami pracowników,
  • Kontakt z pracownikami.

OFERUJEMY:

  • Praca zdalna,
  • Praca dla osoby niepełnosprawnej,
  • Godziny pracy 9-16,

Infolinia w sprawie ofert pracy:

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.