07
Mar

Osoba sprzątająca (pół etatu lub praca dodatkowa)

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Osoba sprzątająca (pół etatu)

Miejsce pracy: Warszawa (Chodakowska, Kazimierzowska)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane (nie jest to warunek konieczny),
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Osoba dbająca o higienie osobistą.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, toalet,
  • Odkurzanie podłóg, mycie na mokro, mycie armatury łazienkowej, wycieranie kurzy z mebli itd.,

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą,
  • Praca od zaraz.

 Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.