29
Mar

Operator wózka widłowego (Warszawa)

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) w kategorii I WJO lub II WJO,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Rozwiązanie testu rekrutacyjnego,
  • Dokładność,
  • Punktualność,
  • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Transport produktu gotowego pomiędzy wyznaczonymi obszarami,
  • Zabezpieczenie produktu na czas transportu,
  • Dostarczane materiałów pod linie produkcyjne,
  • Załadunek/rozładunek naczep kontenerowych,
  • Lokowanie produktu na magazynie przy użyciu skanera.

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace na okres 3 miesięcy próbnych,
  • Wynagrodzenie 3500 zł brutto na okres próbny,
  • Możliwość podwyżki po okresie próbnym,
  • Praca w systemie 7-dniowym, 3-zmianowym, 4-brygadowym

Pakiety socjalne :

  • Medyczny (Medicover),
  • Sportowy (Fit Profit),
  • Ubezpieczenie w PZU Życie SA.

Inne Benefity:

  • Rozbudowany system motywacji.
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.