12
Lut

Obsługa klienta/Infolinia wychodząca i przychodząca z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

                        Obsługa klienta/Infolinia wychodząca i przychodząca

                                               Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i poczty elektronicznej)
  • Dobra dykcja, przyjemny głos
  • Dokładność, skrupulatność
  • Stałe łącze internetowe
  • Własny komputer i słuchawki
  • Osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • Praca na dwie zmiany: 8-15 lub 13-20
  • Przyjmowanie zamówień i ich monitorowanie
  • Przyjmowanie informacji o awariach, reklamacji i uwag ze strony klientów
  • Obsługa poczty elektronicznej
  • Badanie rynku
  • Badanie satysfakcji klientów ze współpracy z firmą
  • Prezentowanie i promocja firmy
  • Tworzenie raportów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na etacie po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Dodatek za używanie własnego komputera i słuchawek
  • Miłą atmosferę
  • Pracę wykonywaną zdalnie
  • Szkolenie BHP
  • Osobom posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym udzielimy dodatkowych 10 dni urlopu

Infolinia w sprawie ofert pracy:

+48798951967 Ilona Kawiecka

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.