27
Sty

Obsługa klienta/ infolinia przychodząca

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa/Łomianki

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (firma zajmuję się sprzedażą zlewów granitowych),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność i skrupulatność,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca 8-16,
  • Przyjmowanie zamówień,
  • Obsługa bieżących zamówień.

OFERUJEMY:

  • Miła atmosferę w pracy,
  • Pensja 2500 zł netto na okres próbny, 2800 zł netto po okresie próbnym z umową o pracę.

Infolinia w sprawie ofert pracy:

+4850360421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.