praca w domu mińsk mazowiecki
02
Lut

Młodszy analityk z językiem angielskim

Młodszy analityk z językiem angielskim z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca Zdalna/ Cała Polska

WYMAGANIA:

• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• Wykształcenie min. średnie,
• Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie,
• Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel + mile widziana znajomość Outlooka)
• Umiejętność szybkiego wyszukiwania danych,
• Osoba logicznie myśląca, elokwentna, samodzielna,
• Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Komputer i stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Monitoring forów internetowych,
• Wyszukiwanie informacji w języku angielskim (np. na Linkedin) i wprowadzanie tych informacji w języku angielskim do arkusza excel.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• 08:00-15:00 lub 09:00-16:00,
• Okres próbny 1 m-c,
• Pracę w zgranym zespole,
• Miłą atmosferę w pracy.
• Możliwość rozwoju,
• Pracę zdalną

W trakcie rozmowy będzie sprawdzana wiedza ze znajomości języka angielskiego.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.