07
Lis

Konsultant telefoniczny Termy Bukowina – infolinia przychodząca

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Brak ograniczeń komunikacyjnych i intelektualnych,
  • Dobra dykcja i przyjemny głos,
  • Bystrość i otwartość umysłu na wiedze,
  • Wykształcenie średnie,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie przychodzących połączeń telefonicznych,
  • Udzielanie pomocy klientom Term w tematach obowiązujących ofert, cenników, pakietów, godzin otwarcia,
  • Przekierowanie rozmów na poszczególne działy: biura, dział sprzedaży hoteli, sauna, spa czy recepcje hoteli Bukovina, HARNAŚ,
  • Przyjmowanie reklamacji i uwag ze strony klientów,
  • Prezentowanie i promocja firmy.

OFERUJEMY:

  • Praca dla osoby niepełnosprawnej,
  • Praca w godz. 9-22 (na zmiany)
  • Szkolenie,
  • Umowa o pracę,
  • Praca zdalna,
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 2600 brutto, w okresie zasadniczym 2700 brutto,
  • Po okresie próbnym pracownik otrzymuje kartę abonamentową z wejściówkami do Term BUKOVINA.

UWAGA!

Dla nowych pracowników zorganizowane będzie szkolenie w kompleksie Termy Bukowina. Szkolenie będzie trwało min. 7 dni – stacjonarnie w recepcji Term BUKOVINA, tak aby kandydat na pracownika zapoznał się z obiektem i zdobył wiedzę praktyczną.

(Z uwagi na szkolenie stacjonarne i w ramach promocji Firmy w regionie, szukamy tylko osób z woj. Małopolskiego)

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.