co to jest praca zdalna
03
Gru

Konsultant HR z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Cała Polska/ Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Stałe łącze internetowe,
  • Dobra dykcja, komunikatywność, swobodne wypowiadanie się (warunek konieczny),
  • Analityczne myślenie, umiejętność kojarzenia faktów,
  • Dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Gotowość do wykonywania zadań o dużej powtarzalności,
  • Chęć do nauki, samodzielność i odwagę w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zamieszczanie ogłoszeń o pracę na dedykowanych stronach internetowych,
  • Wykonywanie połączeń wychodzących do kandydatów ubiegających się o pracę,
  • Po przeprowadzonej rozmowie uzupełnianie informacji w systemie,
  • Wykonywanie prac administracyjno – biurowych związanych z funkcjonowaniem działu.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Terminowe wynagrodzenie,
  • Szkolenie wprowadzające, opiekę merytoryczną.

Infolinia w sprawie ofert pracy:

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.