praca z domu Siedlce
12
Kwi

Junior Account Manager – Telesales (pół etatu)

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Junior Account Manager – Telesales
Miejsce pracy: Cała Polska/praca zdalna

WYMAGANIA:

• Osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Cechy niezbędne:
• umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
• otwartość na informacje i poszukiwanie rozwiązań;
• pro-aktywność i ciekawość;
• wysoka kultura osobista;
• motywacja do pracy;
• swoboda wypowiedzi i posługiwanie się poprawną polszczyzną;
• komunikatywność i wywiązywanie się z obowiązków;
• biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office);

Cechy pożądane:
• wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu nauk o Ziemi tj. geoinformatyka, geodezja, geografia, kartografia, ochrona środowiska
• doświadczenie w sprzedaży;
• własna inicjatywa i zaangażowanie;
• otwartość umysłu;

Cechy przydatne:
• doświadczenie w pracy, gdzie głównym narzędziem jest telefon
• dyspozycyjność w godzinach 8:30-12:30
• zaświadczenia i certyfikaty o uczestnictwie w kursach i szkoleniach z zakresu komunikacji/ negocjacji;
• dużym atutem będzie orientacja na rynku technologii GIS, nowych technologii w urbanistyce i planowaniu przestrzennym oraz
• doświadczenie w marketingu i promocji;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wsparcie specjalisty w działaniach mających na celu realizację planu rocznego, w szczególności w kampaniach produktowych,
• Docelowo sprzedaż produktów,
• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
• Tworzenie raportów.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę,
• Świadczenia z ZFŚS (bony na Boże Narodzenie, dofinansowanie do sportu/rekreacji i wydarzeń kulturalnych 350 zł w roku),
• Prywatna opieka medyczna,
• Premie bądź prowizje,
• Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
• Zgrany zespół oraz miłą atmosferę pracy,
• Pracę w godzinach 8:30-12:30.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.