praca w domu po angielsku
02
Lut

Informatyk/Młodszy Administrator

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

• znajomość systemów Mac OS oraz Linux,
• konfiguracja routerów DrayTek, Cisco, Mikrotik (VPN, Firewall, QoS),
• znajomość języka angielskiego,
• minimum średnie wykształcenie,
• prawo jazdy kat.B
• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Jeśli… informatyka jest Twoją Pasją…

• chcesz rozwijać swoje umiejętności informatyczne,
• przyswajasz wiedzę w tempie geometrycznym,
• potrafisz rozmawiać również z ludźmi, a nie tylko z maszynami,
• potrafisz przy tym jeździć samochodem.

‼To znaczy, że to ogłoszenie jest dla Ciebie ‼ Wyślij nam swoje CV.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• diagnozowanie oraz naprawa usterek w sprzęcie komputerowym,
• diagnozowanie oraz naprawa usterek oprogramowania (naprawy systemów/odwirusowanie),
• kompleksowa obsługa klienta od początku do końca wykonania usługi,
• usługi wyjazdowe u klientów (naprawy / konfiguracja / instalacja),
• konfiguracja i zarządzenie sieciami komputerowymi oraz serwerami,
• umiejętność administracji serwerami opartymi na MS Windows Server 2003/2008/2012/2016 będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• umowę o pracę,
• ubezpieczenie grupowe,
• niezbędny sprzęt do pracy,
• możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
• zgrany zespół oraz miłą atmosferę pracy,
• pracę w godzinach 9-18 z przerwą na obiad.

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.