04
Lis

Help Desk/ Młodszy konsultant od systemów wspomagających zarządzanie

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Help Desk/Młodszy konsultant od systemów wspomagających zarządzanie

Miejsce pracy: Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Brak ograniczeń komunikacyjnych i intelektualnych,
  • Bystrość i otwartość umysłu na wiedzę,
  • Trochę większa niż przeciętna znajomość komputera (nie musisz być programistą ani informatykiem),
  • Chociaż podstawowa obsługa jakiegokolwiek systemu wspomagającego zarządzanie.

Dodatkowym atutem będzie gdy:

  • Znałbyś proces sprzedaży i obsługi magazynów, czyli co tą są faktury, WZ, MM itp.,
  • Miałbyś jakiekolwiek podstawy księgowości (aczkolwiek niekoniecznie).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udzielania odpowiedzi klientom w zakresie funkcjonalności oprogramowania,
  • Rozwiązywanie zgłoszeń z problemami,
  • Prace migracyjne – przenoszenie danych z innych systemów (praca z Excel), itp.

OFERUJEMY:

  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń, możliwość rozwoju osobistego,
  • Pracę zdalną, wykonywaną w zaciszu domowym (jeżeli będziesz mógł, to raz na jakiś czas (1-2 razy w miesiącu) pojedziesz do Klienta, ale jeśli nie to też nie ma problemu),
  • Miłą atmosferę w pracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.