14
Mar

Copywriter z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

                                                                        Miejsce pracy: Praca zdalna/ cała Polska

WYMAGANIA:
• Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• Portfolio- projekty, wizualizacje,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
• Umiejętność obsługi Excel oraz Word,
• Mile widziane wykształcenie wyższe,
• Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
• Własny komputer,
• Samodzielność,
• Dobra organizacja czasu pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• SEO copywriting – pisanie tekstów,
• Pisanie artykułów tematycznych,
• Redagowanie tekstów,
• Tworzenie treści na podstawie briefów do odpowiednich grup docelowych.

OFERUJEMY:

• Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
• Okres próbny- 1 miesiąc,
• Pracę w domu od 8.00 do 15.00,
• Miła atmosferę w pracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.