30
Sty

Asystent księgowy/młodszy księgowy

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca zaś znalazł najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa/Nowogrodzka

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wprowadzania dokumentów księgowych
  • Znajomość podstaw księgowości i KPIR
  • Mile widziana znajomość (Rewizor GT, Subiekt GT, Rachmistrz GT, Enova365)
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z ludźmi
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca 9-16
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • Dbanie o dokumentację klientów (segregacja, sprawdzanie poprawności zaimportowanych danych, archiwizacja, brakowanie)
  • Przygotowywanie zestawów braków w dokumentach
  • Przygotowanie zestawień w Excelu
  • Korespondencja mejlowa również w języku angielskim
  • Obsługa bieżących zleceń
  • Kompleksowa obsługa księgowa stałych klientów
  • Telefoniczny i mejlowy kontakt z klientami

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Stałe godziny pracy
  • Miła atmosfera w pracy
  • Praca na I piętrze bez dostępu do windy
  • Dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności/przyuczenia do zawodu
  • Szkolenie z RODO
  • Szkolenie BHP.

Infolinia w sprawie ofert pracy:

532 295 517

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.