13
Lut

Asystent ds. sprzedaży z orzeczeniem o niepełnosprawności (do przeszkolenia)

BPO NETWORK Sp. Z O.O.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

            Asystent ds. sprzedaży z orzeczeniem o niepełnosprawności

     Miejsce pracy: cała Polska, praca zdalna

Wymagania:

Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności

Umiejętność budowania i rozwijania kontaktów z ludźmi

Podstawowa znajomość pakietu biurowego (Excel, Word)

Dobra dykcja i zdolności komunikacyjne

Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania

Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

Postawa proaktywna oraz wychodzenie z inicjatywą

Chęć rozwoju, otwartość na naukę nowych rzeczy

Własny komputer oraz słuchawki

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów

Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami

Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami

Pomoc podczas sprzedaży

Przygotowywanie ofert i ich prezentacja

Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość zdobycia dodatkowych doświadczeń

Pracę w rozpoznawalnej i uznanej firmie w branży

Dodatkowe 10 dni urlopu dla osób z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym

Dodatek za używanie własnego komputera

Wsparcie kadry managerskiej

Szkolenie BHP

Szkolenie RODO

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Agnieszka Grochala 503 460 421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.