17
Cze

Asystent biura/ obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Grupa Hiteger to profesjonalna firma consultingowa, świadcząca wsparcie dla firm w obszarze, Strategii, Zarządzania, Sprzedaży oraz Zarządzania Sprzedażą, dostosowane do indywidualnych oczekiwań i celów klientów.
Grupę Hiteger tworzy profesjonalny zespół doradców, trenerów i mentorów wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach biznesowych.
W związku z aktualnym, intensywnym rozwojem struktury firmy oraz dalszymi ambitnymi planami, poszukujemy samodzielnej i ambitnej osoby która będzie wspieram w codziennym funkcjonowaniu biura.

Asystent biura/ obsługa klienta
z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna/ cała Polska

OFERUJEMY:

  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prace home office, czyli w warunkach domowych,
  • pełne wyzwań stanowisko, dające możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy,
  • pracę w energicznym i otwartym zespole, wynagrodzenie wzbogacone o satysfakcjonujący system premiowy (udział w zyskach),
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach biznesowych,
  • realne możliwości optymalizacji realizowanych procesów,
  • możliwość szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe,
  • praca z młodym i zaangażowanym zespołem,
  • umowę o pracę,
    pracę 7h dziennie na warunkach dostosowanych do osób niepełnosprawnych,
    elastyczne godziny pracy,
    premie uznaniowe uzależnione od wyników i zaangażowania,
    dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wyszukiwanie danych na potrzeby pracodawcy,
  • prowadzenie oraz potwierdzanie kalendarza,
  • profilowanie klienta,
  • przygotowywanie umów,
  • wystawianie oraz wprowadzanie faktur,
  • wprowadzanie dokumentów w wFirma,
  • weryfikacja umów,
  • tworzenie dokumentacji,
  • prowadzenie Social Media (Facebook, LinkedIN),
  • budowanie baz,
  • analiza konkurencji.

WYMAGANIA:

  • osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • samodzielności, odpowiedzialności, zdolności analitycznych oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel,
  • rozwiniętej umiejętności organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów,
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,
  • zaangażowania i entuzjazmu w wykonywaniu codziennych działań – pasji do wykonywanego zawodu,
  • otwartości w komunikacji i umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole,
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w szukaniu nowych rozwiązań,
  • predyspozycja do prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • umiejętność wystawiania oraz wprowadzania faktur (mile widziana znajomość wFirma),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji,
  • znajomość i umiejętność prowadzenia Social Media,
  • stałe łącze w miejscu zamieszkania,
  • własny komputer
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność w działaniu,
  • chęć rozwoju.

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.