06
Maj

Samodzielny Księgowy

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca uzyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Piaseczno

OFERUJEMY:

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia
  • Pełne wyzwań stanowisko, dające możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy
  • Pracę w energicznym i otwartym zespole, w firmie działającej na rynku od kilkunastu lat
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Godziny pracy 8-16
  • 3 miesięczny okres próbny
  • Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielna i pełna obsługa księgowa firm, w tym: księgowanie, kontrola
  • Sprawozdawczość podatkowa do urzędów i zarządcza do Klientów
  • Udział we wzmacnianiu systemu kontroli wewnętrznej oraz efektywności procesów księgowych
  • Bezpośredni kontakt z Klientami

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowo-rachunkowym
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Znajomości przepisów VAT i CIT, Ustawy o rachunkowości
  • Umiejętności sporządzania analiz i raportów
  • Praktycznej znajomości obsługi programu księgowego
  • Samodzielności, odpowiedzialności, zdolności analitycznych oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel
  • Dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • Zaangażowania i entuzjazmu w wykonywaniu codziennych działań – pasji do wykonywanego zawodu
  • Dobrej znajomości j. angielskiego (w mowie i piśmie, będzie weryfikowana)

mile widziane:

  • Znajomość programu Enova365, RAKS, SaldeoSmart
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (nie jest to warunek konieczny)

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.