BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Młodszy rekruter

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny (będzie weryfikowana),
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikatywne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Poszukiwanie kandydatów do projektów IT (zarówno do Polski jak i za granicę),
  • Identyfikacja umiejętności i dopasowywanie kandydatów do odpowiednich projektów,
  • Odpowiadanie na pytania kandydatów,
  • Umawianie spotkań/rozmów rekrutacyjnych,
  • Dbanie o relacje i aktualizowanie bazy danych kandydatów.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę jednozmianową.

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.