BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Młodszy analityk z językiem niemieckim z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca Zdalna/ Cała Polska

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel + mile widziana znajomość Outlooka),
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania danych,
  • Osoba logicznie myśląca, elokwentna, samodzielna,
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komputer i stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Monitoring forów internetowych,
  • Wyszukiwanie informacji w języku niemieckim (np. na Linkedin) i wprowadzanie tych informacji w języku niemieckim do arkusza excel.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Godziny pracy 08:00-15:00 lub 09:00-16:00,
  • Okres próbny 1 m-c,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę zdalną.

BPONetwork

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.