BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa/Wola

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w księgowości – min 6 lat,
  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnym – min 3 lata;
  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office – Word, Excel,
  • Znajomość Kadr i Płac,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość obsługi programu Comarch Optima i/lub RAKS,
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole,
  • Optymistyczne nastawienie do życia,
  • Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę,
  • Praca w godzinach 8-16 lub 9-17,
  • Sprzęt niezbędny do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:  FB

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.