BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Konsultant telefoniczny ze znajomością języka norweskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Cała Polska/Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Praktyczna i komunikatywna znajomość j. norweskiego (przynajmniej na poziomie B1) zweryfikowana w rozmowie,
  • Znajomość systemu Windows,
  • Znajomość aplikacji Webowych,
  • Znajomość pakietu Ms Office,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (email),
  • Umiejętność łatwego nabywania umiejętności w zakresie technologii IT,
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu i pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca z wykorzystaniem aplikacji Webowych,
  • Kontakt z klientem,
  • Inne zadania powierzone przez pracodawcę.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miła atmosfera w pracy,
  • Praca w domu 7h dziennie.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.