BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Grafik  z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Pruszków i okolice

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane podstawy: Photoshop, InDesign,
  • Znajomość: Corel X6, Excel, Google Drive, Outlook, Google calendar, FB, CMS,
  • Język Polski w mowie i piśmie – biegle,
  • Mile widziana znajomość języka Angielskiego – komunikatywny,
  • Lojalność,
  • Uczciwość,
  • Prawdomówność,
  • Zaangażowanie,
  • Niekonfliktowość,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Biegła obsługa komputera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obróbka graficzna plików w programie Corel,
  • Praca odtwórcza DTP,
  • Poprawki plików np. zamiana danych do pliku z wizytówką,
  • Sprawdzenie jakości / poprawności powierzonych plików przez Klientów,
  • Obróbka zdjęć do np. www / facebook.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Klarowne zasady współpracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.