BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Kasjer lotniczy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość pracy zdalnej)

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Znajomość Systemu AMADEUS,
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (inne języki mile widziane),
  • Doświadczenie w pracy w branży turystycznej,
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Komunikatywność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż i rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych,
  • Wynajem samochodów,
  • Sprzedaż ubezpieczeń turystycznych,
  • Rezerwacja transferów,
  • Rezerwacja hoteli.

OFERUJEMY:

  • Stałą pracę w przyjaznej atmosferze naszego zespołu,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

☎️ +48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.