BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Junior Account Manager – Telesales

Miejsce pracy: Cała Polska/Praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu nauk o Ziemi tj. geoinformatyka, geodezja, geografia, kartografia, ochrona środowiska),
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Doświadczenie w pracy, gdzie głównym narzędziem jest telefon,
  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office),
  • Własna inicjatywa i zaangażowanie,
  • Otwartość umysłu,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów.
  • Otwartość na informacje i poszukiwanie rozwiązań,
  • Proaktywność i ciekawość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Motywacja do pracy,
  • Swoboda wypowiedzi i posługiwanie się poprawną polszczyzną,
  • Komunikatywność i wywiązywanie się z obowiązków,
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego na poziomie B2, zaświadczenia i certyfikaty o uczestnictwie w kursach i szkoleniach z zakresu komunikacji/ negocjacji,
  • Dużym atutem będzie orientacja na rynku technologii GIS, nowych technologii w urbanistyce i planowaniu przestrzennym oraz doświadczenie w marketingu i promocji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie specjalisty w działaniach mających na celu realizację planu rocznego, w szczególności w kampaniach produktowych,
  • Docelowo sprzedaż produktów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • Tworzenie raportów.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Świadczenia z ZFŚS (bony na Boże Narodzenie, dofinansowanie do sportu/rekreacji i wydarzeń kulturalnych 350 zł w roku),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Premie bądź prowizje,
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • Zgrany zespół oraz miłą atmosferę pracy,
  • Pracę w godzinach 8:30-16:30.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.