BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Inspektor ochrony danych osobowych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Cała Polska/ praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
  • Minimum chęci i informacji do pracy na stanowisku związanym z ochroną danych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Znajomości przepisów prawa w zakresie danych osobowych,
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z GIODO,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące monitorowanie przestrzegania rozporządzenia i innych przepisów o ochronie danych,
  • Opracowanie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji,
  • Bieżące informowanie administratora i pracowników o obowiązkach spoczywających na nich na mocy rozporządzenia,
  • Współpraca z organem nadzorczym,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie ochrony danych,
  • Udzielanie zaleceń co do oceny skutków dla ochrony danych oraz monitorowanie jej wykonania,
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Prowadzenie rejestrów czynności/kategorii czynności,
  • Uczestnictwo w pracach wdrażających nowe przepisy dot. ochrony danych osobowych,
  • Raportowanie.

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin (7h),
  • Szkolenia niezbędne do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • Przygotowanie merytoryczne do pełnienia funkcji IOD,
  • Udział i prowadzenie ciekawych projektów,
  • Praca w ambitnym, twórczym i dynamicznym zespole,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i własnych kwalifikacji.

BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.