BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Informatyk/Młodszy Administrator

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • znajomość systemów Mac OS oraz Linux,
  • konfiguracja routerów DrayTek, Cisco, Mikrotik (VPN, Firewall, QoS),
  • znajomość języka angielskiego,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • prawo jazdy kat.B
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Jeśli… informatyka jest Twoją Pasją…

  • chcesz rozwijać swoje umiejętności informatyczne,
  • przyswajasz wiedzę w tempie geometrycznym,
  • potrafisz rozmawiać również z ludźmi, a nie tylko z maszynami,
  • potrafisz przy tym jeździć samochodem.

‼To znaczy, że to ogłoszenie jest dla Ciebie ‼ Wyślij nam swoje CV.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnozowanie oraz naprawa usterek w sprzęcie komputerowym,
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek oprogramowania (naprawy systemów/odwirusowanie),
  • kompleksowa obsługa klienta od początku do końca wykonania usługi,
  • usługi wyjazdowe u klientów (naprawy / konfiguracja / instalacja),
  • konfiguracja i zarządzenie sieciami komputerowymi oraz serwerami,
  • umiejętność administracji serwerami opartymi na MS Windows Server 2003/2008/2012/2016 będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędny sprzęt do pracy,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • zgrany zespół oraz miłą atmosferę pracy,
  • pracę w godzinach 9-18 z przerwą na obiad.

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.