BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Grafik (prezentacje) z  orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Miejsce pracy: Cała Polska/ praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Portfolio z własnymi pracami,
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Power Point,
  • Dobra znajomość Photoshop,
  • Dobra znajomość Adobe Ilustrator,
  • Wyczucie, estetyka,
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie,
  • Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
  • Komputer minimum 4 GB pamięci RAM, Procesor 2 GHz.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie grafik na kanałach Social Media na podstawie podanych wytycznych,
  • Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Power Point.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na 1 miesiąc próbny,
  • Po okresie próbnym umowę na 6 miesięcy,
  • Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi,
  • Pracę w domu 7h dziennie, w godzinach między 7.00 a 21.00,
  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.