BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Asystent/ka księgowego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa/ Ursus

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność,
  • Dokładność oraz sumienność,
  • Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dokumentów i ich weryfikacja,
  • Rozdzielanie dokumentów do teczek klientów,
  • Uzupełnianie umów dot. Księgowości z klientami,
  • Uzupełnianie VAT-R, NIP-8, NIP-2, UPL.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premię dla zaangażowanych,
  • Możliwość szkoleń,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych,
  • Stała pomoc techniczną oraz kadrową.
  • Dużą samodzielność w działaniu.

www.bponetwork.pl

 BPO Network Business Process Outsourcing

BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NALEŻY KLIKNĄĆ APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami