BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Copywriter z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: cała Polska / praca zdalna

WYMAGANIA:

  • Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Kreatywności i lekkiego pióra,
  • Załączenia portfolio swoich prac,
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego (zasady ortografii i interpunkcji),
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności interpersonalnych,
  • Doświadczenie w pracy na google suite, pakiecie Ms Office,
  • Znajomości języka angielskiego na poziom B2,
  • Mile widziane: język angielski poziom C1, wykształcenie wyższe: filologia polska lub lingwistyka stosowana.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pisanie scenariuszy do animacji typu explainer videos, nagrań video,
  • Tworzenie oraz dodawanie tekstów na linkedin,
  • Pisanie artykułów pod SEO.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi,
  • Pracę w domu,
  • Pracę dla osoby niepełnosprawnej.

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.